Najniższą cenę za produkt nuggets z kurczaka można uzyskać w sklepach Żabka. W obecnej promocji kosztuje on 10,99 zł. Ta promocja jest ważna od 22.11 do 5.12.2023.
Aktualne promocje na Wątroba z polskiego kurczaka 1kg z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Wątroba z polskiego kurczaka 1kg i ciesz się z najlepszych promocji na Wątroba z polskiego kurczaka 1kg w najniższej cenie.
Aktualne promocje na Szynka eksportowa z piersi kurczaka krakus animex z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Szynka eksportowa z piersi kurczaka krakus animex i ciesz się z najlepszych promocji na Szynka eksportowa z piersi kurczaka krakus animex w najniższej cenie.
Aktualne promocje na Udo lub Podudzie z polskiego kurczaka 1 kg z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Udo lub Podudzie z polskiego kurczaka 1 kg i ciesz się z najlepszych promocji na Udo lub Podudzie z polskiego kurczaka 1 kg w najniższej cenie.
Najlepsze oferty z gazetek promocyjnych. 🔥 Nie przepłacaj! ️ Sprawdź w Blix.pl Pierś z kurczaka - promocje i gazetki wrzesień 2023 | Blix.pl 🛍️ Black Friday - Najlepsze oferty
Oferty Zupa o smaku kurczaka curry goong i promocje internetowe prosto z najnowszej gazetki Kaufland Ta promocja na Zupa o smaku kurczaka curry goong jest aktualnie dostępna w Kaufland. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie aktualne gazetki Kaufland, gdzie znajdziesz wszystkie konkurencyjne oferty i rabaty.
Pierś z kurczaka PekpolPromocja. Pierś z kurczaka Pekpol. Aktualnie nie posiadamy oferty na ten produkt. Poznaj podobne oferty. 4,86. Zastanawiasz się, gdzie kupić i ile kosztuje produkt Pierś z kurczaka Pekpol? Regularnie sprawdzamy, czy jest promocja na ten produkt w Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Netto, Makro i innych sklepach.
Aktualne promocje na Pierś z polskiego kurczaka z kością, ze skórą 1kg z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Pierś z polskiego kurczaka z kością, ze skórą 1kg i ciesz się z najlepszych promocji na Pierś z polskiego kurczaka z kością, ze skórą 1kg w najniższej cenie.
Od dziś do 29.08 piers z kurczaka w atrakcyjnej cenie. Od dziś do 29.08 piers z kurczaka w atrakcyjnej cenie. Menu . Arbuz kg @Kaufland. 1,49zł 2,99z
Aktualne promocje na Filet z piersi kurczaka z chowu wybiegowego 1 kg z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Filet z piersi kurczaka z chowu wybiegowego 1 kg i ciesz się z najlepszych promocji na Filet z piersi kurczaka z chowu wybiegowego 1 kg w najniższej cenie.
ur45. Kontakt Regulamin Reklama Kalkulator kalorii, tabela kalorii, kalorie, wartości odżywcze, tabele kaloryczne oraz diety Kalkulator kalorii... Nazwa produktu Waga [g] kcal B [g] W [g] T [g] Usuń zkalkulatora Suma 0,00 0,0 0,0 0,0 0,0 Podaj wagę dla produktu Filet z piersi kurczaka - Kaufland [g]: Filet z piersi kurczaka - Kaufland - kalorie, wartości odżywcze produktu... Filet z piersi kurczaka - Kaufland Kategoria: Drób Podkategoria: Kura i kurczak Nazwa: Filet z piersi kurczaka Marka produktu: Kaufland Masa netto: 200 g Producent: Dystrybutor Kaufland Polska Markety Sp. z - Wrocław Wskazówka: Dodaj kilka produktów do kalkulatora kalorii, aby obliczyć wartości odżywcze całego posiłku. Opis produktu Filet z piersi kurczaka - Kaufland Masa netto: 200 g Filet z piersi kurczaka, cienko krojony. Wartości odżywcze Wartości odżywcze 1 porcja - 10 g Przykładowa porcja: 1 plaster - 10 g w 100 g w porcji 10 g Wartość energetyczna kJ kcal kJ kcal Tłuszcz g g w tym: kwasy tłuszczowe nasycone g g Węglowodany g g w tym: cukry g g Błonnik g g Białko g g Sól g g Zdjęcia produktu Lista opinii Ocena: 4/5 Data: 2016-12-13 Wysyłający: Podobne produkty Tagi: Tabele kalorii, wartości odżywcze - ile kalorii ma Filet z piersi kurczaka Kaufland kalorie, kcal, wartość odżywcza, tabela kalorii.
#1 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:27 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 Witam, powiedzcie mi jak to jest z piersią z kurczaka, czy da się ją kupować jakoś taniej powiedzmy hurtowo? W sklepach ceny są bardzo duże do 22zł za kg. Dla osoby niepracującej jest to problem, bo normalnej diety nie idzie ułożyć. Czym można zastąpić pierś(chodzi o inne rodzaje mięsa) tańsze cenowo? Wielu ludzi ma w diecie 3 posiłki dziennie oparte na białku z piersi z kurczaka, nie chce mi się wierzyć, że jedzą tego aż tyle patrząc na cenę za kg. Czyli można to kupić taniej,hurtowo? 0 Wróć do góry Doradca KFD Doradca KFD KFD pro Siemka, sprawdź ofertę specjalną: Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego: #2 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:35 bebech Wiek: 31 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 1000 Wiem jak jest. Sam jadłem swego czasu kilogram piersi dziennie dostarczając ponad 200gram białka. Trochę kasy na to idzie. Próbuj albo upatrzec promocje albo kupowac: tunczyki, jajka, ryby, sery twarogowe chude. Innej opcji nie widzę. Swoją drogą 22zł to naprawdę sporo u mnie są po 16zł. 0 Wróć do góry #3 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:35 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła 22 zł za kg? W jakim sklepie ty widziałeś takie ceny. Ja kupuje w Lidlu lub biedronce. Ceny są spoko. Za 700-800g płacę koło 11-12zł. Zamiast kuraka możesz kupić ryby- filety rybne mrożone-dziś w Tesco kupiłem ponad 5 kg i zapłaciłem 20zł! 4zł za kg filetów z mintaja. Świetne źródło białka. 0 Wróć do góry #4 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:38 Layt Wiek: 28 Płeć:Mężczyzna Miasto:wrocław Staż [mies.]: mało ja jem 0,5 kg na dzień. To zależy od regionu bo u mnie kosztują 15 zł za kg, ale np. w każde duże święta a konkretnie po, są ogromne obniżki drobiu i 1kg/2-5zł i wtedy wykupuje do około 20kg ale też jestem ciekaw czy istnieje coś takiego ja hurtownia cyców z kury 0 Wróć do góry #5 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:43 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła Idź do rzeźnika w swoim mieście i pogadaj. Zawsze można się dogadać. 0 Wróć do góry #6 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:46 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 1. Słuchajcie czyli powiedzcie coś więcej o tych rybach , jakie są najlepsze rodzaje? (mi tam smak gra 2 rzędną rolę , aby rosnąć) 2. Aż nie chce mi się wierzyć, że za 5kg ryby wychodzi 20zł (a ja jak głupi kupowałem piersi, 15-20zł za kg) Np. jak to cenowo wychodzi w sklepie Lidl, ktoś się orientuje? Dzięki bardzo za odpowiedzi, nie wiecie ile to dla mnie znaczy, bo jako uczeń mam tylko niewielkie kieszonkowe, co jakiś czas, a naprawdę zależy mi na kulturystyce i zdrowym odżywianiu. 0 Wróć do góry #7 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:46 Layt Wiek: 28 Płeć:Mężczyzna Miasto:wrocław Staż [mies.]: mało @Mainevant nie sądzę żeby to coś dało, musiałby być stałym klientem czyli i tak zacząłby od 22 zł, poza tym na pewno kupuje w sklepie jak lidl,tesco czy kaufland a tam ludzie zmieniają się co kilka miesięcy i ceny są ustalane przez sklep.@ironek93to może być tuńczyk,makrela(ma więcej tłuszczu pstrąg, na stronę lidla,kauflandu czy tesco i wybierz sklep w jakim chcesz zrobić zakupy (województwo,miasto,ulica itp.) tam są gazetki i zawsze możesz sprawdzić jaka jest cena, kiedy są promocje, wyprzedaże itd. a jeżeli znajdziesz jakąś rybe to sprawdź sobie na tej stronce: Edytowany przez Ganath, 02 wrzesień 2011 - 13:51 . 0 Wróć do góry #8 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:49 Loccus79 Wiek: 43 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 15x12 tak jak wyżej ryby, jaja, twaróg ale spróbuj mięso czerwone jest tłuste ale to zawsze jakiś zamiennik a tak swoją drogą to możesz kupić całego kuraka jest taniej a białko jest w każdej jego części mniej ale zawsze. 0 Wróć do góry #9 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:58 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 Ok, zdecydowałem się na ryby. Dieta uczniowska uboga, więc trzeba jakoś radzić. Pierś z kurczaka to chyba danie zawodowca xD 0 Wróć do góry #10 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:59 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła W Poznaniu jak studiowałem miałem jednego rzeźnika. Poszedłem, pogadałem..Powiedziałem że będę kupował co jakiś czas.. Koleś odkładał mi najlepsze cycki i płaciłem taniej ale kupowałem u niego non stop./ Symbioza to podstawa panowie Z ryb najlepsze pod względem wartości odżywczych jak i smaku- mintaj, pstrąg, dorsz, tuńczyk, morszczuk. Nie kupuj pangi. Dziś cena w Tesco mnie rozwaliła więc musiałem kupić. Tak w ogóle to zwróćcie uwagę jak będziecie w Tesco- stoisko z włoszczyzną- można kupić znacznie taniej brokuły czy fasolkę szparagową luzem niż pakowaną. a pakowaną trzeba dać 4-5zł za 500g. Ja dziś za 1kg brokułów zapłaciłem 0 Wróć do góry #11 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:06 Kratos88 Wiek: 33 Płeć:Mężczyzna Miasto:Tylko Polska Staż [mies.]: 130+SW Mainevant dobrej jakości ten mintaj? U mnie w mieście wczoraj płaciłem za 1KG kuraka zł Bywają dni, że zjadam 710g piersi. 0 Wróć do góry #12 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:08 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła Mainevant dobrej jakości ten mintaj?U mnie w mieście wczoraj płaciłem za 1KG kuraka złBywają dni, że zjadam 710g że zajmuje mi niecałe 5 100g masz 17g białka! 0 Wróć do góry #13 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:10 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 A jakbym powiedzmy jadł tego mintacja 0,5kg dziennie jak to by wyszło z ceną na miesiąc? Bo chodzi o to , czy taki filet ma dużo wody, nie wiem ile z tego filetu zostanie po odmrożeniu. Edytowany przez ironek93, 02 wrzesień 2011 - 14:15 . 0 Wróć do góry #14 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:15 Kratos88 Wiek: 33 Płeć:Mężczyzna Miasto:Tylko Polska Staż [mies.]: 130+SW Jasne że zajmuje mi niecałe 5 100g masz 17g białka!Jakiś czas temu miałem mintaja ale trochę się zraziłem, bo trafiłem na jutro do Tesco, może trafie na dobrą promocję. W takim wypadku 150g kuraka możnaby zamienić na 200g mintaja. 0 Wróć do góry #15 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:15 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła Kup od razu z 5 kg. Wrzucasz do zamrażarki i wyciągasz jak potrzebny. Za 1kg ja dziś płaciłem 4zł w Tesco ale w innych sklepach zapłacisz koło5-6zł max za 1kg. 0 Wróć do góry #16 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:29 piap1 Wiek: 31 Płeć:Mężczyzna Miasto:Kraków Staż [mies.]: rośnie 4zl za kg mintaja ? chyba jaja sobie robisz nigdy nie udało mi się kupic tej ryby taniej niż za 6,5zl 0 Wróć do góry #17 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:31 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła 4zl za kg mintaja ? chyba jaja sobie robisz nigdy nie udało mi się kupic tej ryby taniej niż za 6,5zlDziś w Tesco była promocja u mnie w mieście. 0 Wróć do góry #18 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:35 piap1 Wiek: 31 Płeć:Mężczyzna Miasto:Kraków Staż [mies.]: rośnie patrze teraz na gazetke z tesco i mintaj jest po 7zl za kg na PROMOCJI a normalnie kosztuje 11zl wiec nie piszcie glupot ze po 4 czy 5zl kupujecie 0 Wróć do góry #19 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:41 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła patrze teraz na gazetke z tesco i mintaj jest po 7zl za kg na PROMOCJI a normalnie kosztuje 11zl wiec nie piszcie glupot ze po 4 czy 5zl kupujecieTo że w Twoim śmiesznym mieście ceny są wyższe nie znaczy że w każdym tak jest. 0 Wróć do góry #20 Napisany 02 wrzesień 2011 - 21:32 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 Sluchajcie, a czemu mam nie kupować pangi? U mnie po 8zł teraz. A mintaja muszę dorwać jeszcze, obadać gdzie go sprzedają byłem w 3 sklepach w okolicy i nie ma, muszę szukać gdzieś dalej. 0 Wróć do góry
Dilmah Yata Watte Czarna Herbata Cejlońska 125G null Herbata duka zastawa, spody do babeczek lidl, dropshipping hurtownie 2018, praca na weekend lublin, praca orzeczenie warszawa, kaufland lubliniec, pegaz książka, piers z kurczaka promocja, miecze repliki, galeria zgierska lista sklepów, żabka koziegłowy, aktualne gazetki, ser piorko sklep, veroni woda, netto łodygowice, carrefour siedlce godziny otwarcia